ארסוף

ארסוף הוא אחד היישובים היוקרתיים בארץ, הודות לקרבתו לים, ולמעמד הסוציו-אקונומי הגבוה של תושביו. ארסוף ממוקם לאורך קו החוף, כ-2 ק”מ צפונית להרצליה, ומדרום לקיבוץ שפיים.
תחילתו של היישוב, הייתה בקניית אדמות ע”י יהודים בשנות השלושים של המאה הקודמת, והקמת חווה בודדת באתר הארכאולוגי “אפולוניה” שיושב על שרידים של עיר ביזנטית קדומה, שהייתה אחת מהערים הגדולות והמשגשגות על קו החוף באותן תקופות.
מאז 1970, היישוב הקטן משך משקיעים ומשפחות אמידות, שהחליטו להעתיק את מקום מגוריהם למיקום המרהיב על צוק הכורכר המשקיף על קו החוף היפה במדינה. ארסוף נרשם כיישוב באופן רשמי בשנת 1995, וכיום יש ביישוב כ-80 מגרשים (בשטח של כ-1.4 דונם, עליו ניתן לבנות 22% בניה בשתי קומות), אותם מאכלסים כ- 40 משפחות. לא צפוי גידול משמעותי באוכלוסיה בשנים הקרובות.
המיקום המבודד יחסית והשקט, אך עם זאת הקרבה והגישה הנוחה למרכז העסקים הישראלי בתל אביב וגוש דן, בשילוב עם הנוף עוצר הנשימה, השמש והים, הופכים את ארסוף למקום מגורים מבוקש ונחשק ביותר בקרב האוכלוסיה שיכולה להרשות לעצמה לבנות או לקנות וילה יוקרתית ביישוב.
למרות עלותן המשוערת של הוילות ביישוב שנעה בין 2 ל- 20 מיליון דולר, זוהי השקעה מצויינת ורווחית, כיוון שמחירי וילות ומגורי יוקרה בארץ צפויים עוד להאמיר בעשור הקרוב.
קניית וילה ביישוב איננה משימה פשוטה כלל וכלל, מכיוון שאלו כמעט ואינן נמכרות. הססטיסטיקה מצביעה על כך שבאופן ממוצע נמכרים כשני בתים בשנה בארסוף. לכן, אם ברצונכם להצטרף ולהיות אחת מהמשפחות האמידות והמצליחות המתגוררות ביישוב האקסלוסיבי, בוודאי תזדקקו לעזרתו של איש תיווך מקצועי ואמין המתעסק בתחום זה שנים רבות